E-learning

E-learning Angielski w Ubezpieczeniach powstał we współpracy z klientami, którzy opowiadali nam o swoich zadaniach zawodowych, tematach rozmów z Klientami, ubezpieczycielami i brokerami, typowych sytuacjach związanych z obsługą polisy czy likwidacją szkody.

Szkolenie składa się z interaktywnych slajdów, słowniczka, zeszytu ćwiczeń i transkryptu dialogów..  Obejmuje słownictwo i wybrane zagadnienia gramatyczne pomocne na każdym etapie cyklu życia polisy – od zawarcia ubezpieczenia do likwidacji szkody.

Szkolenie można potraktować jako narzędzie do szybkiego przyswojenia potrzebnych treści, lub jako repetytorium do którego się wraca w miarę potrzeb, przed spotkaniem z Klientem, w wolnej chwili, bez presji czasu.  W zależności od Państwa potrzeb i preferencji rekomendujemy wybór odpowiedniego okresu abonamentowego.

Dostęp na 1 m-c

Koszt: 85.00 zł

Dostęp na rok

Koszt: 385.00 zł

Dostęp grupowy

Koszt: ustalany indywidualnie

Opinie o nas

Współpracowaliśmy z Premium English jako Grupa Gras Savoye a potem Willis Towers Watson od 2011r. Zajęcia były prowadzone zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej dla pracowników wszystkich szczebli od szeregowych pracowników do członków zarządu. Profesjonalne podejście i bardzo szeroka wiedza z zakresu tematyki i związanej z tym specjalistycznego słownictwa ubezpieczeniowego przyniosło bardzo dobre efekty. Zdecydowanie rekomenduję!

Przemysław Konopka
, Przemysław Konopka

Czy potrzebujesz więcej informacji?

pl_PLPolish
pl_PLPolish