E-learning

E-learning Angielski w Ubezpieczeniach powstał we współpracy z klientami, którzy opowiadali nam o swoich zadaniach zawodowych, tematach rozmów z Klientami, ubezpieczycielami i brokerami, typowych sytuacjach związanych z obsługą polisy czy likwidacją szkody.

Szkolenie składa się z interaktywnych slajdów, słowniczka, zeszytu ćwiczeń i transkryptu dialogów..  Obejmuje słownictwo i wybrane zagadnienia gramatyczne pomocne na każdym etapie cyklu życia polisy – od zawarcia ubezpieczenia do likwidacji szkody.

Szkolenie można potraktować jako narzędzie do szybkiego przyswojenia potrzebnych treści, lub jako repetytorium do którego się wraca w miarę potrzeb, przed spotkaniem z Klientem, w wolnej chwili, bez presji czasu.  W zależności od Państwa potrzeb i preferencji rekomendujemy wybór odpowiedniego okresu abonamentowego.

Dostęp na 1 m-c

Koszt: 85.00 zł

Dostęp na rok

Koszt: 385.00 zł

Dostęp grupowy

Koszt: ustalany indywidualnie

Opinie o nas

Gosia is the best English teacher ever. She encourages, motivates and engages . The topics are interesting and related to the needs. The vocabulary is practical. She is able to explain the meaning and context. The lessons with Gosia gave me the confidence in English speaking and increased my commitment. I highly recommend and wish you good fun with Gosia!

Monika Piechnik
, Monika Piechnik

Czy potrzebujesz więcej informacji?

pl_PLPolish
pl_PLPolish