Opinie Klientów

Angielski w Premium English cenię sobie przede wszystkim za odkrywanie
niuansów D&O – czy to będą owu z londyńskiego rynku, prezentacja dla
klienta czy przygotowanie do negocjacji.

Ważna jest dla mnie także elastyczność godzin nauki oraz brak prac
domowych 😊

Marek Majchrowski
, Marek Majchrowski

Mogę z czystym sumieniem polecić Gosię jako nauczycielkę języka angielskiego ubezpieczeniowego. Największa zaletą jest to, że nie jest nauczycielką „książkową” co oznacza, że na każda lekcje mam przygotowane materiały uszyte do moich potrzeb. Gosia jest osobą bardzo kontaktową, zapewniająco swobodną atmosferę na lekcji, na lekcji będziesz czuć się bardziej jak podczas rozmowy z dobrą koleżanką niż jak z belfrem. Pracując ze mną stawia największy nacisk na słownictwo i umiejętności komunikacyjne. Jeśli szukasz innych umiejętności, z pewnością Gosia jest osoba która pomoże Ci je rozwinąć! Tomasz Zembrzuski

Tomasz Zembrzuski
, Tomasz Zembrzuski

Szczerze polecam naukę języka insurance english z Małgosią Kulik. To profesjonalistka w każdym calu. Posiada wiedzę ubezpieczeniową i rozumie specyfikę branży co jest niezwykle ważne w nauce języka specjalistycznego. Nauka przebiega na najwyższym, zaawansowanym poziomie. Uczeń decyduje czego chce się uczyć i wybiera swój obszar kształcenia. Super pomocna w przygotowaniach do spotkań biznesowych i tłumaczeniach. Ukłony i szacunek dla wysokiej klasy nauczyciela języka branżowego. Zawsze przygotowana, punktualna, elastyczna i zaangażowana w swoją pracę. Nie znam innej takiej osoby w branży z tak ogromną wiedzą o ubezpieczeniach.

Aneta Sawicka
, Aneta Sawicka

Świetna jakość lekcji angielskiego. Zawsze profesjonalnie, ciekawie i dodatkowo z humorem.

Joanna Suszczyk
, Joanna Suszczyk

Lekcje z Premium English to potężne zastrzyki z biznesowego słownictwa, gramatyki itd., podane w ciekawy sposób, na interesujących przykładach i z ogromną dawką wysublimowanego poczucia humoru! Po prostu! Po prostu nie możesz doczekać się kolejnych zajęć!

Maja Zaczek
, Maja Zaczek

Program i materiały do zajęć uszyte są wg. preferencji i możliwości uczestników. Dzięki czemu, zawsze jest interesująco i bardzo merytorycznie.
Serdecznie polecam.

Marek Szmaj
, Marek Szmaj

Czy potrzebujesz więcej informacji?

pl_PLPolish
pl_PLPolish