E-learning

E-learning Angielski w Ubezpieczeniach powstał we współpracy z klientami, którzy opowiadali nam o swoich zadaniach zawodowych, tematach rozmów z Klientami, ubezpieczycielami i brokerami, typowych sytuacjach związanych z obsługą polisy czy likwidacją szkody.

Szkolenie składa się z interaktywnych slajdów, słowniczka, zeszytu ćwiczeń i transkryptu dialogów..  Obejmuje słownictwo i wybrane zagadnienia gramatyczne pomocne na każdym etapie cyklu życia polisy – od zawarcia ubezpieczenia do likwidacji szkody.

Szkolenie można potraktować jako narzędzie do szybkiego przyswojenia potrzebnych treści, lub jako repetytorium do którego się wraca w miarę potrzeb, przed spotkaniem z Klientem, w wolnej chwili, bez presji czasu.  W zależności od Państwa potrzeb i preferencji rekomendujemy wybór odpowiedniego okresu abonamentowego.

Dostęp na 1 m-c

Koszt: 85.00 zł

Dostęp na rok

Koszt: 385.00 zł

Dostęp grupowy

Koszt: ustalany indywidualnie

Opinie o nas

Mogę z czystym sumieniem polecić Gosię jako nauczycielkę języka angielskiego ubezpieczeniowego. Największa zaletą jest to, że nie jest nauczycielką „książkową” co oznacza, że na każda lekcje mam przygotowane materiały uszyte do moich potrzeb. Gosia jest osobą bardzo kontaktową, zapewniająco swobodną atmosferę na lekcji, na lekcji będziesz czuć się bardziej jak podczas rozmowy z dobrą koleżanką niż jak z belfrem. Pracując ze mną stawia największy nacisk na słownictwo i umiejętności komunikacyjne. Jeśli szukasz innych umiejętności, z pewnością Gosia jest osoba która pomoże Ci je rozwinąć! Tomasz Zembrzuski

Tomasz Zembrzuski
, Tomasz Zembrzuski

Czy potrzebujesz więcej informacji?

pl_PLPolish
pl_PLPolish