E-learning

E-learning Angielski w Ubezpieczeniach powstał we współpracy z klientami, którzy opowiadali nam o swoich zadaniach zawodowych, tematach rozmów z Klientami, ubezpieczycielami i brokerami, typowych sytuacjach związanych z obsługą polisy czy likwidacją szkody.

Szkolenie składa się z interaktywnych slajdów, słowniczka, zeszytu ćwiczeń i transkryptu dialogów..  Obejmuje słownictwo i wybrane zagadnienia gramatyczne pomocne na każdym etapie cyklu życia polisy – od zawarcia ubezpieczenia do likwidacji szkody.

Szkolenie można potraktować jako narzędzie do szybkiego przyswojenia potrzebnych treści, lub jako repetytorium do którego się wraca w miarę potrzeb, przed spotkaniem z Klientem, w wolnej chwili, bez presji czasu.  W zależności od Państwa potrzeb i preferencji rekomendujemy wybór odpowiedniego okresu abonamentowego.

Dostęp na 1 m-c

Koszt: 85.00 zł

Dostęp na rok

Koszt: 385.00 zł

Dostęp grupowy

Koszt: ustalany indywidualnie

Opinie o nas

Współpraca z Panią Małgosią oraz wszystkimi lektorami Premium English to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Cały kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursantów, tematyka zajęć zawsze wiąże się z bieżącymi istotnymi zagadnieniami z rynków ubezpieczeniowych i finansowych, co pozwala na płynne wdrażanie się w niuanse języka angielskiego, przy jednoczesnym – co jest ogromną wartością dodaną – poszerzaniu wiedzy branżowej. Bardzo polecam Premium English wszystkim osobom (zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym) które szukają skutecznej i ciekawej metody na poprawienie swoich kwalifikacji lingwistycznych.

Justyna Kuśmirek

Czy potrzebujesz więcej informacji?

pl_PLPolish
pl_PLPolish