Repetytorium Angielski w Ubezpieczeniach
Słownictwo, dialogi, ćwiczenia online

 

Repetytorium Angielski w Ubezpieczeniach Słownictwo, dialogi, ćwiczenia online powstało we współpracy z klientami, którzy opowiadali nam o swoich zadaniach zawodowych, tematach rozmów z Klientami, ubezpieczycielami i brokerami, typowych sytuacjach związanych z obsługą polisy czy likwidacją szkody.

Repetytorium składa się z interaktywnych slajdów, słowniczka, zeszytu ćwiczeń i transkryptu dialogów.  Obejmuje słownictwo i wybrane zagadnienia gramatyczne pomocne na każdym etapie cyklu życia polisy – od zawarcia ubezpieczenia do likwidacji szkody.

Szkolenie można potraktować jako narzędzie do szybkiego przyswojenia potrzebnych treści, lub jako repetytorium do którego się wraca w miarę potrzeb, przed spotkaniem z Klientem, w wolnej chwili, bez presji czasu.

Dostęp na rok

Koszt: 385.00 zł

Bardzo przydatny, praktyczny przewodnik po najważniejszych wyrażeniach używanych w ubezpieczeniach. Przekrojowy, uniwersalny, do zastosowania od razu. Rozpoznaję w nim sytuacje z życia wzięte, typowe dialogi z klientami i brokerami, osadzone w znanym kontekście – wojna cenowa, problem ze znalezieniem pokrycia, uparty klient który domaga się pełnej ochrony w zamian za minimalną składkę. Samo życie. Plus powtórka gramatyczna, również podana w praktycznej, ubezpieczeniowej formie. Polecam!

Andrzej Liwacz

Generalnie jak słyszę E-learning to dostaję dreszczy, ale ten jest fajnyJ
Zbiór słownictwa ubezpieczeniowego z elementami prawa i ekonomii wraz z ćwiczeniami w pigułce, którą musi przełknąć każdy kto pracuje w międzynarodowym środowisku. Widać że materiały powstały we współpracy z brokerami i pracownikami zakładów ubezpieczeń– rozpoznaję sytuacje z mojej codziennej pracy. Słownictwo jest typowo ubezpieczeniowe, z elementami ekonomii i prawa, ale jednocześnie uniwersalne, może je zastosować broker, likwidator, underwriter…Bardzo przydatna rzecz za niewielkie pieniądze.

Paweł Bogucki

Od lat szukałam kursu który da mi dokładnie to, czego potrzebuję w pracy: ubezpieczeniowego słownictwa, sytuacji z życia underwritera wziętych, gotowych wyrażeń które mogę natychmiast wykorzystać w rozmowie z zagranicznym klientem czy brokerem. To wszystko znalazłam w Repetytorium Angielski w Ubezpieczeniach, a dodatkową korzyścią jest możliwość nauki wtedy kiedy mam czas. Przestałam płacić za odwołane zajęcia z lektorem, sama decyduję kiedy usiąść do angielskiego i nie marnuję czasu na naukę rzeczy które nie będą mi potrzebne. W repetytorium mam to, czego mi potrzeba – świetny, praktyczny materiał przygotowany przez osobę która ubezpieczenia zna i lubi. Skupia się na szkodach, ryzyku, underwritingu, czyli o tym, co jest dla mnie zawodowo najważniejsze. Bardzo polecam!

Anna Kaczmarska
, menedżer ds. produktów ubezpieczeniowych, Warta

Czy potrzebujesz więcej informacji?