Nasi Klienci

PZU SA/ PZU Życie SA

Ubezpieczenia mienia i na życie
PZU Życie SA jest największą w Polsce firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie. Ma ponad 30-procentowy udział w rynku, który jest mierzony wartością składki przypisanej brutto. Liczba klientów obsługiwanych przez PZU Życie SA przekracza 11 milionów

Compensa Życie

Ubezpieczenia mienia i na życie
Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group działają od wielu lat na polskim rynku, wciąż rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby wyprzedzać oczekiwania rosnącej liczby Klientów.

Nord Partner

broker ubezpieczeniowy
NORD Partner jest jednym z największych i najbardziej cenionych przedsiębiorstw na rynku brokerskim w Polsce.

Gras Savoye

Our customers trust us so much that they often come to us with problems beyond the scope of financial consultancy. Since they know that we have their best business interests at heart they want us to help them with such problems.

Crawford Polska

broker ubezpieczeniowy
Crawford działa na polskim rynku od 1998 roku i urósł do ponad 60 oddanych pracowników. Nasz zespół specjalizuje się w profesjonalnej ocenie ryzyka i likwidacji szkód, z doświadczeniem w zakresie lokalnych przepisów i rynków oraz dużym doświadczeniem międzynarodowym.

Eksperci NEMU

usługi dla polskich oraz zagranicznych zakładów ubezpieczeń
Eksperci NEMU od listopada 2000 roku świadczy kompleksowe usługi dla polskich oraz zagranicznych zakładów ubezpieczeń

Axa Direct

Ubezpieczenia zdrowia, mienia i komunikacyjne
AXA Ubezpieczenia należy do Grupy AXA, która jest wiodącą, światową marką w branży ubezpieczeniowej, obsługującą<br /> 105 milionów klientów indywidualnych i biznesowych w 61 krajach.

Wiener TU S.A. Vienna Insurance

ubezpieczenia majątkowe
Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group od 30 lat ubezpiecza Klientów w obszarze wszystkich ubezpieczeń majątkowych. Należy do czołówki polskich zakładów ubezpieczeń. Od 28 lutego 2019 r. jest częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Generali Polska SA

Ubezpieczenia zdrowia i mienia
Kompleksowa Ochrona Przed Zdarzeniami Losowymi Dla Ciebie! Odkryj Korzyści Ubezpieczenia w Generali. Sprawdź Produkty Dopasowane do Twoich Potrzeb!

April Broker

broker ubezpieczeniowy
April Polska Broker to spółka brokerska realizująca swoje działania w ramach międzynarodowej Grupy April, funkcjonującej w ponad 30 krajach na terenie całego świata. Dzięki posiadaniu w swoich szeregach specjalistów i brokerów z wieloletnim doświadczeniem, możemy zagwarantować naszym Klientom usługi najwyższej jakości, zapewniając im skuteczną ochronę w najlepszej cenie.

AON Polska

pośrednik ubezpieczeniowy
Grupa Aon w Polsce jest częścią globalnej korporacji Aon. Firma działa w Polsce od 1992 roku i w tym czasie zdobyła pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym, a także doradztwie i outsourcingu w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Willis Towers Watson

Grupa Willis Towers Watson działa w Polsce w ramach dwóch spółek: firmy brokerskiej Willis Towers Watson Polska oraz firmy serwisowo-agencyjnej WTW Services.

Marsh

Marsh jest światowym liderem w zakresie ubezpieczeń i innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania ryzykiem. Pomagamy klientom zarządzać ryzykiem w ich działalności, jak również poszukiwać nowych możliwości rozwoju ich biznesu.