O szkole

Szkoła powstała w 2011 roku.  Ofertę kursów językowych kierujemy wyłącznie do branży ubezpieczeń – brokerów, agentów, pracowników zakładów ubezpieczeń.  Wraz z klientami od 10 lat analizujemy język ubezpieczeń używany w OWU, korespondencji ubezpieczeniowej, raportach i analizach branżowych.

Uczymy słownictwa ubezpieczeniowego w szerszym kontekście, z uwzględnieniem terminologii medycznej, prawniczej i finansowej.  Przygotowujemy do telekonferencji, prezentacji, wystąpień publicznych i tych w mniejszym gronie prowadzonych po angielsku.

 

 

Korzyści ze szkoleń:

  • Pewność siebie w rozmowach, negocjacjach i prezentacjach prowadzonych po angielsku
  • Realne zwiększenie płynności wypowiedzi, eliminacja ‘polskiego angielskiego’. Pożegnanie ze szkolnym angielskim!
  • Zwiększenie szans na awans lub pracę w wybranym obszarze ubezpieczeń, wymagającego dobrej znajomości języka branżowego
  • Umiejętność czytania i właściwej interpretacji języka prawniczego stosowanego w ubezpieczeniach
  • Oswojenie żargonu korporacyjnego, stosowanego w komunikacji wewnętrznej zakładów ubezpieczeń i firm brokerskich

Opinie o nas

Współpraca z Panią Małgosią oraz wszystkimi lektorami Premium English to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Cały kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursantów, tematyka zajęć zawsze wiąże się z bieżącymi istotnymi zagadnieniami z rynków ubezpieczeniowych i finansowych, co pozwala na płynne wdrażanie się w niuanse języka angielskiego, przy jednoczesnym – co jest ogromną wartością dodaną – poszerzaniu wiedzy branżowej. Bardzo polecam Premium English wszystkim osobom (zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym) które szukają skutecznej i ciekawej metody na poprawienie swoich kwalifikacji lingwistycznych.

Justyna Kuśmirek
, Justyna Kuśmirek