O szkole

Szkoła powstała w 2011 roku.  Ofertę kursów językowych kierujemy wyłącznie do branży ubezpieczeń – brokerów, agentów, pracowników zakładów ubezpieczeń.  Wraz z klientami od 10 lat analizujemy język ubezpieczeń używany w OWU, korespondencji ubezpieczeniowej, raportach i analizach branżowych.

Uczymy słownictwa ubezpieczeniowego w szerszym kontekście, z uwzględnieniem terminologii medycznej, prawniczej i finansowej.  Przygotowujemy do telekonferencji, prezentacji, wystąpień publicznych i tych w mniejszym gronie prowadzonych po angielsku.

 

 

Korzyści ze szkoleń:

  • Pewność siebie w rozmowach, negocjacjach i prezentacjach prowadzonych po angielsku
  • Realne zwiększenie płynności wypowiedzi, eliminacja ‘polskiego angielskiego’. Pożegnanie ze szkolnym angielskim!
  • Zwiększenie szans na awans lub pracę w wybranym obszarze ubezpieczeń, wymagającego dobrej znajomości języka branżowego
  • Umiejętność czytania i właściwej interpretacji języka prawniczego stosowanego w ubezpieczeniach
  • Oswojenie żargonu korporacyjnego, stosowanego w komunikacji wewnętrznej zakładów ubezpieczeń i firm brokerskich

Opinie o nas

Od lat szukałam kursu który da mi dokładnie to, czego potrzebuję w pracy: ubezpieczeniowego słownictwa, sytuacji z życia underwritera wziętych, gotowych wyrażeń które mogę natychmiast wykorzystać w rozmowie z zagranicznym klientem czy brokerem. To wszystko znalazłam w Repetytorium Angielski w Ubezpieczeniach, a dodatkową korzyścią jest możliwość nauki wtedy kiedy mam czas. Przestałam płacić za odwołane zajęcia z lektorem, sama decyduję kiedy usiąść do angielskiego i nie marnuję czasu na naukę rzeczy które nie będą mi potrzebne. W repetytorium mam to, czego mi potrzeba – świetny, praktyczny materiał przygotowany przez osobę która ubezpieczenia zna i lubi. Skupia się na szkodach, ryzyku, underwritingu, czyli o tym, co jest dla mnie zawodowo najważniejsze. Bardzo polecam!

Anna Kaczmarska
, menedżer ds. produktów ubezpieczeniowych, Warta