Opinie Klientów

Bardzo przydatny, praktyczny przewodnik po najważniejszych wyrażeniach używanych w ubezpieczeniach. Przekrojowy, uniwersalny, do zastosowania od razu. Rozpoznaję w nim sytuacje z życia wzięte, typowe dialogi z klientami i brokerami, osadzone w znanym kontekście – wojna cenowa, problem ze znalezieniem pokrycia, uparty klient który domaga się pełnej ochrony w zamian za minimalną składkę. Samo życie. Plus powtórka gramatyczna, również podana w praktycznej, ubezpieczeniowej formie. Polecam!

Andrzej Liwacz

Generalnie jak słyszę E-learning to dostaję dreszczy, ale ten jest fajnyJ
Zbiór słownictwa ubezpieczeniowego z elementami prawa i ekonomii wraz z ćwiczeniami w pigułce, którą musi przełknąć każdy kto pracuje w międzynarodowym środowisku. Widać że materiały powstały we współpracy z brokerami i pracownikami zakładów ubezpieczeń– rozpoznaję sytuacje z mojej codziennej pracy. Słownictwo jest typowo ubezpieczeniowe, z elementami ekonomii i prawa, ale jednocześnie uniwersalne, może je zastosować broker, likwidator, underwriter…Bardzo przydatna rzecz za niewielkie pieniądze.

Paweł Bogucki

Od lat szukałam kursu który da mi dokładnie to, czego potrzebuję w pracy: ubezpieczeniowego słownictwa, sytuacji z życia underwritera wziętych, gotowych wyrażeń które mogę natychmiast wykorzystać w rozmowie z zagranicznym klientem czy brokerem. To wszystko znalazłam w Repetytorium Angielski w Ubezpieczeniach, a dodatkową korzyścią jest możliwość nauki wtedy kiedy mam czas. Przestałam płacić za odwołane zajęcia z lektorem, sama decyduję kiedy usiąść do angielskiego i nie marnuję czasu na naukę rzeczy które nie będą mi potrzebne. W repetytorium mam to, czego mi potrzeba – świetny, praktyczny materiał przygotowany przez osobę która ubezpieczenia zna i lubi. Skupia się na szkodach, ryzyku, underwritingu, czyli o tym, co jest dla mnie zawodowo najważniejsze. Bardzo polecam!

Anna Kaczmarska
, menedżer ds. produktów ubezpieczeniowych, Warta

Bardzo przydatny, praktyczny przewodnik po najważniejszych wyrażeniach używanych w ubezpieczeniach. Przekrojowy, uniwersalny, do zastosowania od razu. Rozpoznaję w nim sytuacje z życia wzięte, typowe dialogi z klientami i brokerami, osadzone w znanym kontekście – wojna cenowa, problem ze znalezieniem pokrycia, uparty klient który domaga się pełnej ochrony w zamian za minimalną składkę. Samo życie. Plus powtórka gramatyczna, również podana w praktycznej, ubezpieczeniowej formie. Polecam!

Andrzej Liwacz
, Andrzej Liwacz

Współpraca z Panią Małgosią oraz wszystkimi lektorami Premium English to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Cały kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb kursantów, tematyka zajęć zawsze wiąże się z bieżącymi istotnymi zagadnieniami z rynków ubezpieczeniowych i finansowych, co pozwala na płynne wdrażanie się w niuanse języka angielskiego, przy jednoczesnym – co jest ogromną wartością dodaną – poszerzaniu wiedzy branżowej. Bardzo polecam Premium English wszystkim osobom (zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym) które szukają skutecznej i ciekawej metody na poprawienie swoich kwalifikacji lingwistycznych.

Justyna Kuśmirek
, Justyna Kuśmirek

Angielski w Premium English cenię sobie przede wszystkim za odkrywanie
niuansów D&O – czy to będą owu z londyńskiego rynku, prezentacja dla
klienta czy przygotowanie do negocjacji.

Ważna jest dla mnie także elastyczność godzin nauki oraz brak prac
domowych 😊

Marek Majchrowski
, Marek Majchrowski

Mogę z czystym sumieniem polecić Gosię jako nauczycielkę języka angielskiego ubezpieczeniowego. Największa zaletą jest to, że nie jest nauczycielką „książkową” co oznacza, że na każda lekcje mam przygotowane materiały uszyte do moich potrzeb. Gosia jest osobą bardzo kontaktową, zapewniająco swobodną atmosferę na lekcji, na lekcji będziesz czuć się bardziej jak podczas rozmowy z dobrą koleżanką niż jak z belfrem. Pracując ze mną stawia największy nacisk na słownictwo i umiejętności komunikacyjne. Jeśli szukasz innych umiejętności, z pewnością Gosia jest osoba która pomoże Ci je rozwinąć! Tomasz Zembrzuski

Tomasz Zembrzuski
, Tomasz Zembrzuski

Program i materiały do zajęć uszyte są wg. preferencji i możliwości uczestników. Dzięki czemu, zawsze jest interesująco i bardzo merytorycznie.
Serdecznie polecam.

Marek Szmaj
, Marek Szmaj

Lekcje z Premium English to potężne zastrzyki z biznesowego słownictwa, gramatyki itd., podane w ciekawy sposób, na interesujących przykładach i z ogromną dawką wysublimowanego poczucia humoru! Po prostu! Po prostu nie możesz doczekać się kolejnych zajęć!

Maja Zaczek
, Maja Zaczek

Współpracowaliśmy z Premium English jako Grupa Gras Savoye a potem Willis Towers Watson od 2011r. Zajęcia były prowadzone zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej dla pracowników wszystkich szczebli od szeregowych pracowników do członków zarządu. Profesjonalne podejście i bardzo szeroka wiedza z zakresu tematyki i związanej z tym specjalistycznego słownictwa ubezpieczeniowego przyniosło bardzo dobre efekty. Zdecydowanie rekomenduję!

Przemysław Konopka
, Przemysław Konopka

Gosia is the best English teacher ever. She encourages, motivates and engages . The topics are interesting and related to the needs. The vocabulary is practical. She is able to explain the meaning and context. The lessons with Gosia gave me the confidence in English speaking and increased my commitment. I highly recommend and wish you good fun with Gosia!

Monika Piechnik
, Monika Piechnik

Świetna jakość lekcji angielskiego. Zawsze profesjonalnie, ciekawie i dodatkowo z humorem.

Joanna Suszczyk
, Joanna Suszczyk

Czy potrzebujesz więcej informacji?